+371 29528254

 Atslēdznieku darbiAtslēdznieku darbi ar metālu pārsvarā ir tādi darba veidi, kuri tiek veikti ar rokas instrumentiem. Pie atslēdznieku darbiem var ietvert šādas darbības: metāla ciršana, metāla griešana, manuāla detaļu taisnošana un locīšana, nozāģēšana, urbumu apstrāde (urbšana, gremdurbšana, paplašināšana), manuāla vītņu uzgriešana, kniedēšana, šāberēšana, ieberzēšana, lodēšana un skārda ieklāšana.).Atslēdznieku operācijas attiecas pie auksta metāla griešanas apstrādes procesiem.

Metināšanas darbi Metināšana – neatvienoto detaļu savienojuma iegūšanas tehnoloģiskais process, pielietojot savienojamo daļu vietējo vai vispārīgo uzkarsēšanu. Metāla metināšanasrezultātā pie uzkarsēšanas un/vai spiešanas notiek procesi, kuri veido savienoto metālu nepārtraukšanu. Pēc metināšanas metodēm to var sadalīt šādos tipos: manuālā metināšana, mehanizēta metināšana, automātiskā metināšana.

Metāla metināšanas ražošanā izmanto dažādas enerģijas avotus: elektriskais loks, gāzes liesma, lāzera starojums, elektronu starojums, ultraskaņa.

 Frēzēšanas darbi (frēzēšana) - Materiālu apstrāde ar griešanu, izmantojot frēzi (Frēze -  daudzasmeņu griešanas instruments rotācijas ķermeņa veidā ar zobiem.) Frēzēšanas darbi ir viens no visbiežākajiem ražošanas procesiem ar ļoti augstu efektivitāte, tāpēc sen jau ieguva visplašāku izmantošanu metālu apstrādē.

Metāla virpošanas darbi

Vispopulārākais un biežāk neaizstājams tehnoloģiskais process detaļu un sagatavju veidošanā. Virpošanas darbi - viens no metālapstrādes metodēm, ko izmanto griežamo detaļu ražošanā (flanči, gredzeni, pārgājieni, vārpstas, uzgriežņi, ieliktņi un utt). Patiesībā - virpošanas darbi – tas ir sagatavju formas un izmēru pārveidošana ar pielaižu noņemšanas metodi.

 

Kontakti

SIA FLAMA

Zasas iela 7 Rīga,  Latvija

  +371 29528254

  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  contact