+371 29528254


Metālapstrāde, virpošanas un frēzēšanas darbi, metināšana

Darbnīca FLAMA - metālapstrādes, virpošanas un frēzēšanas darbi, metināšana, Rīga, Latvija.

- darba veids, kas būtu uzticams tikai profesionāļiem, kas nodarbojas šajā jomā ne pirmo gadu. Pārāk dārga var būt cena par kļūdām. Rezultāts tikai tad atbilst jūsu cerībām pēc izmaksām un gala produkta kvalitātes, kad ar metāla apstrādi nodarbojas speciālizētie uzņēmumu speciālisti un profesionāļi.

Latvijas kompānija FLAMA jau ilgu laiku specializējas uz dažādas metāla detaļu ražošanas pēc pasūtītāja rasējumiem un apstiprina savu reputāciju kā uzticams partneris un izgatavotājs.

Mūsu uzņēmums var piedāvāt saviem klientiem tādus   Pakalpojumi šajā jomā, jo:

Atslēdznieku pakalpojumi;

  •       Frēzēšana;
  •       Virpošana;
  •       Dažādu sagatavju griešana ar lentzāģiem;
  •       Vertikālie urbšanas darbi;
  •       Visu veidu metināšanas darbi.

 Veicot augstas kvalitātes virpošanas un frēzēšanas darbus Latvijā, mēs jau ilgi veiksmīgi sadarbojamies ar lieliem un maziem uzņēmumiem, kam nepieciešama regulāra vai periodiska metāla apstrāde. Pierādot sevi tirgū un uzvarot labu cieņu starp ilgtermiņa partneriem, mēs vienmēr esam priecīgi sadarboties ar jaunām organizācijām.

Modernas iekārtas ļauj mūsu speciālistiem ražot pasūtītas detaļas, galu galā iegūstot augstas kvalitātes rezultātu pēc attiecīgajām klienta prasībām. Ražotnes aprīkošana ar mūsdienu tehniku ļauj mums ražot lielu detaļu daudzumu pēc iespējas īsākā laikā.

Neaizstājama katras apstrādātas detaļas kvalitāte un maksimālie apjomi minimālajos termiņos - īpašības, kas ir novērtējuši mūsu partneri. Darbs ar mums ļauj viņiem iegūt nepieciešamas detaļas īstajā laikā, kas labvēlīgi ietekmē viņu darba procesa gaitu.

Jebkādi metāli, izņemot titāna sakausējumus un čugunu, var tikt izmantoti ražošanā uz mūsu iekārtām. Metināšanas darbu kvalitātes stingra kontrole tieši tā garantē klientam vajadzīgo rezultātu.

Ņemot vērā mūsu klientu vēlmes, esam izstrādājuši elastīgu atlaižu sistēmu pastāvīgajiem klientiem. Lai sāktu darbu pēc pasūtījuma mums ir nepieciešams detaļas zīmējums vai skice vai skaidri redzamā shēma vai nepieciešamas detaļas paraugs.

Kompānija FLAMA vienmēr ir gatava sadarbībai un būs priecīga sniegt profesionālus pakalpojumus katrām jaunām klientam.

 

Kontakti

SIA FLAMA

Zasas iela 7 Rīga,  Latvija

  +371 29528254

  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  contact